Kancelaria Radcy Prawnego
Marta Kołacińska

Oferta dla firm

Kancelaria zaprasza do współpracy przedsiębiorców indywidualnych, spółki prawa handlowego (osobowe i kapitałowe) oraz organizacje pozarządowe (fundacje, stowarzyszenia), również te, które nie prowadzą działalności gospodarczej.

Dla Klientów instytucjonalnych kancelaria oferuje doraźną jak i stałą obsługę prawną, w szczególności z zakresu prawa handlowego i gospodarczego, prawa własności intelektualnej, prawa pracy, doradztwa i reprezentacji w procesach negocjacyjnych, prawa nieruchomości oraz analiz prawnych ryzyka inwestycyjnego.

Współpracując ze specjalistami z zakresu prawa ochrony środowiska oraz z doradcami podatkowymi i firmami konsultingowymi, Kancelaria stara się zapewniać kompleksową pomoc dla wszelkich działań inwestycyjnych. W tym zakresie Kancelaria oferuje również przeprowadzanie analiz stanu prawnego nieruchomości oraz przedsiębiorstw (tzw. due diligence).

Dla Klientów polskich i podmiotów zagranicznych pragnących rozpocząć działalność w Polsce, Kancelaria zapewnia pełną obsługę informacyjną z zakresu zakładania działalności gospodarczej oraz zapewnia kompleksową pomoc zmierzającą do szybkiego i zgodnego z potrzebami Klienta stworzenia firmy.

Kancelaria oferuje również zastępstwo prawne w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych
oraz przed organami administracji publicznej i samorządowej.

Kancelaria świadczy usługi na terenie całego kraju, w języku polskim, angielskim i francuskim.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną w zakładce Specjalizacje
oraz do kontaktu z Kancelarią w przypadku jakichkolwiek pytań.