Kancelaria Radcy Prawnego
Marta Kołacińska

O kancelarii

Kancelaria powstała w styczniu 2011 roku, jej założycielem jest radca prawny Marta Kołacińska. Od dnia powstania kancelaria dynamicznie rozwija się i stara się sprostać różnorodnym oczekiwaniom Klientów oraz podejmować zawodowe wyzwania, w szczególności w zakresie nowoczesnych dziedzin prawa.

Kancelaria zapewnia swoim Klientom, zarówno indywidualnym jak i przedsiębiorcom oraz organizacjom, wszechstronne wsparcie prawne, uwzględniające całokształt uwarunkowań otaczających dany podmiot.

Klientami kancelarii są zarówno przedsiębiorcy, w tym spółki prawa handlowego i firmy indywidualne, jak i organizacje pozarządowe oraz osoby prywatne.

Kancelaria świadczy usługi na terenie całej Polski, w języku polskim, angielskim i francuskim, a w razie potrzeby zapewnia pomoc tłumaczy obcych języków, w tym pomoc tłumaczy przysięgłych, współpracujących z Kancelarią.

Marta Kołacińska od października 2010 roku jest radcą prawnym wpisanym na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi, po zdanym w roku 2010 z wyróżnieniem państwowym egzaminie radcowskim.

Praktykę prawniczą zdobyła pracując od roku 2005 w łódzkich kancelariach adwokackich jako prawnik - asystent, a następnie jako aplikant radcowski.

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, którego program częściowo zrealizowała w trakcie stypendium zagranicznego na Wydziale Prawa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Paris-X-Nanterre we Francji. Ukończyła również studia z zakresu organizacji produkcji filmowej na Wydziale Organizacji Produkcji Filmowej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Od roku 2012 jest słuchaczem Podyplomowego Studium Prawa Autorskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Biegle włada językiem angielskim i francuskim.